Neden Pirudem?

 

 

Özel Tasarımlar

 

Pirudem markasının ürünleri Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye'nin ilk ferforje tasarım merkezi olarak "Tasarım Merkezi" statüsünü kazanan Fatih Profil Tasarım Merkezi tarafından hazırlanmaktadır.

 

Bu nedenle, ürün tasarımları tüm detaylar düşünülerek kullanım kolaylığı ve estetik kriterler göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

 

Tasarım ekibimiz, metal ürün tasarımı konusunda deneyimli ve uzman kişiler tarafından oluşmaktadır.

 

 

Üretim Avantajları

 

Pirudem bir Fatih Ferforje markasıdır. Fatih Ferforje üretim tesislerindeki CNC Fiber Lazer Kesim makinelerinde üretilmektedir.

 

Fatih Ferforje, dünyada sektörün İlk ISO-9001 Kalite & Güvence Belgesi'ne sahip bir firma olması nedeniyle, hammadde seçiminde üretim adımları ve paketlenmesine kadar tüm detaylar göz önünde bulundurularak Pirudem ürünlerinin imalatını gerçekleştirmektedir.

 

 

Ekonomik Fiyatlar

 

Pirudem ürünleri Fatih Ferforje üretim tesislerinde üretimden paketlemeye tüm işlemler kendi tesislerimizde yapılmaktadır.

 

Bu nedenle en özel tasarımları sizlere en uygun fiyatlarla sunabilmektedir

 

 

Kurumsal Müşteri İletişimi

 

Pirudem markasının arkasında 30 yıllık Fatih Profil firması bulunmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir konuda sizlere kurumsal bir hizmet sunulacağı garanti edilmektedir.