Neden Pirudem?

 

Özel Tasarımlar

 

Pirudem markasının ürünleri Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye'nin ilk ferforje tasarım merkezi olarak "Tasarım Merkezi" statüsünü kazanan Fatih Profil Tasarım Merkezi tarafından hazırlanmaktadır.

 

Bu nedenle, ürün tasarımları tüm detaylar düşünülerek kullanım kolaylığı ve estetik kriterler göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

 

Tasarım ekibimiz, metal ürün tasarımı konusunda deneyimli ve uzman kişiler tarafından oluşmaktadır.

 

Firmamızın metal sektöründeki 35 yılı aşkın tecrübesi ile tasarımlarımızda tüm detaylar müşterilerimizin memnuniyeti en ön planda tutularak düşünülmüştür. Tasarımlarımızı oluştururken hem estetik hem de kullanım kolaylığı açısından değerlendirilerek çalışmalar hazırlanmıştır. 

 

 

Ekonomik Fiyatlar

 

Pirudem ürünleri Fatih Ferforje üretim tesislerinde, üretimden paketlemeye tüm işlemler kendi tesislerimizde yapılmaktadır.

 

Bu nedenle en özel tasarımlar sizlere en uygun fiyatlarla sunulabilmektedir.

 

 

Üretim Avantajları

 

Pirudem bir Fatih Ferforje markasıdır. Fatih Ferforje üretim tesislerindeki CNC Fiber Lazer Kesim makinelerinde üretilmektedir.

 

Fatih Ferforje, dünyada sektörün İlk ISO-9001 Kalite & Güvence Belgesi'ne sahip bir firma olması nedeniyle, hammadde seçiminde üretim adımları ve paketlenmesine kadar tüm detaylar göz önünde bulundurularak Pirudem ürünlerinin imalatını gerçekleştirmektedir.

 

Fatih Ferforje 1983 yılından günümüze dünyanın 45'den fazla ülkesine kendi markasıyla ürünlerinin satışı gerçekleştirmiştir. 

 

Fatih Ferforje Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ( www.fatih.com.tr )

 

 

 

Kurumsal Müşteri İletişimi

 

Pirudem markasının arkasında 30 yıllık Fatih Profil firması bulunmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir konuda sizlere kurumsal bir hizmet sunulacağı garanti edilmektedir.

 

 

Tüm görüş ve önerileriniz için [email protected] adresinden ya da 0 258 269 16 64 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.